DOPRAVA ZDARMA NAD 1500 KČ :)

O ZNAČCE

 

upravaProč jsem se rozhodla šít scrunchies a proč zrovna z hedvábí? 

 

Tento příběh se začal psát v květnu roku 2020. Chtěla jsem svým vlasům poskytnout kvalitnější a komplexnější péči, než jsem jim doposud dávala.

Vzdělávala jsem se, téma vlasy mě fascinovalo. Zjistila jsem, že k docílení krásných a zdravých vlasů nestačí pouze vhodné přípravky a vynechávat žehličku a fén. Neméně důležité je také to, jak se k vlasům chováme mimo koupelnu…

…A já jsem používala klasické tenké gumičky z drogerie, které lámou a trhají vlasy.

Bylo nutné doplnit poslední střípek do skládačky. Jak s oblibou říkám, napadl mě nápad :-). Stála jsem před rozhodnutím, zda spojit něco, co mě baví (šití) a něco, co pomůže nejen mi, ale doufám, spoustě dalším ženám. A já do toho šla. Věděla jsem, že musím pro docílení nejlepšího efektu šít scrunchies z pravého hedvábí. Hledání toho dokonalého byla dlouhá cesta s mnoha překážkami. Testovala jsem hedvábí od spousty dodavatelů a ukázalo se, že bude oříšek jej sehnat v dostatečné gramáži a kvalitě. Ale povedlo se!

Hedvábné gumičky jsou nejen krásným a luxusním doplňkem, který váš outfit posune o level výš. Jsou ale hlavně funkční pomůckou, která vám usnadní cestu za krásnými a zdravými vlasy.

Věřím, že budete ze scrunchies stejně nadšené, jako já. Už nenosím jiné a hodlám v tom pokračovat, protože to má smysl. 

Baru